TRSohbet
Dikkat !!
Anasayfa / Teknoloji / YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma

YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma

YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma Yolları eklediğiniz videolardan geçer. Bir çok insan youtube yoluyla ek gelir sağlamakta ve gerçekten güzel para kazanmaktadırlar. Youtube’de video ekleyip devamlı paylaşım yapan hatta yüz binlerce takipçisi olan kişilere youtuber denilir.

YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma
YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma

Sizlerde youtuber olarak para kazanabilirsiniz.  Yapmanız gereken şeyler aslında biraz zor olsa da yapmak eğlenceli de olabiliyor.  Dünya genelinde video gösterim siteleri arasında google ‘ye ait olan youtube birinci sırada yer almaktadır. Birçok kayıtlı kullanıcıya ve kayıtsız kullanıcıya sahip olan youtube her geçen gün kendini dahada geliştirmektedir. Youtuber geliştirmesi ve yayınlanan videoları sansürleme ayrıca daha kaliteli bir hal almasına olanak sağlayarak Youtuberlara da yardımcı olur.  Eğer sizlerde youtuber olmak istiyorsanız eklediğiniz videolar dikkat çekici ve daha önce hiç youtube’da yayımlanmamış olmalıdır.

Aksi taktirde daha önce yayımlanmış olan bir video paylaşırsanız size maddi açıdan birşey kazandırmayacaktır. Telif hakkı olan bir video paylaşırsanız eğer videonuz yayından kaldırılacak artı izleyicileriniz ve takipçileriniz açısından güvensizlik yaratmış olacaksınız. YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma makalemizde bu konuların hepsine değinmek istiyoruz. Youtube en son ki geliştirmelerini youtuberlar için yapmış olmalı ki kararı açık ve resmi olarak yayımlamıştır.

Youtube diyor ki artık eklenen videodan para kazanmak istiyorsanız eklediğiniz video 10.000 ( on bin ) kere izlenmiş yani tıklanmış olmalıdır. Her geçen gün yeni youtuber’lar ve izleyici sayısı fazlalaştığı için bu rakam rekabete ve daha kaliteli gösterim sağlacağı düşünülmektedir. Sizlere çok gelebilir 1o.ooo izlenim sayısı fakat rekabet sağlayacağı kaçınılmazdır. Youtube’den para kazanmak zorlaştırıldı da diyebiliriz.

Yalnız eklediğiniz videolara reklam ekleyebilirsiniz. Bir başka eklediğiniz videoya geçis yapmak için güzel ve dikkat çekici başlıklarla takipçilerinizi diğer videonuzu izlemeye yönlendirebilirsiniz. Bu da sizlerin videosunu bir tık daha almış demektir. Yani bir gösterim daha yaparak para kazanmaya başlamaya bir adım daha yaklaşmış olabilirsiniz. Videolarının içeriği ise sizlere bağlı olmakla birlikte her telden çalabilir değişik videolar paylaşabilirsiniz. Tabi ki sansürlenecek videoların bir kısmı youtube tarafından silinmektedir bunu belirtmek isteriz.

YouTube Da Nasil Para Kazanilir YouTubedan Para Kazanma ve Youtube’ye Nasıl Video Eklerim ? Sorunuza Cevap verelim..

Youtuber olmak için veya youtube kullanıcısı olduğunu resmileştirmek ve kayıt olmak için herhangi bir gmail mail adresiniz olması yeterlidir. Youtubeye giriş yaptıktan sonra gmail mail adresiniz ile giriş yapabilirsiniz. Aynı Facebook gibi bir paylaşım sayfasını sizin olacaktır. Bu sayfaya profilim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Videolarınızı oradan eklersiniz. Eklediğiniz videoların gösterim sayısını ve diğer bilgilendirmeleri de kendi sayfanızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz videoları düzenleyebilir üzerine tıkladığınızda başka videonuzu gösterime sunacak olan reklam içerikli sekmeleri de videonuz üzerine ekleyebilirsiniz. Kısacası o sayfa size özel olmakla birlikte youtuber kariyerinizde herşeyi oradan takip edebilir işlemler yapabilirsiniz. Umarız ki başarılı bir youtuber olursunuz bol şans dileriz.

TR Sohbet Mobil TR Sohbet Odalari
TR Sohbet Mobil TR Sohbet Odalari

 Sohbet Sitemize Girip Sohbet Etmek İçin Tıklayınız..

>>> Mobil Sohbet <<<

Hakkında Mobil TR Sohbet

Check Also

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet Makalemizde google sıralamalarında üst sıralara çıkmak için yaptığınız seo …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir