TRSohbet
Dikkat !!
Anasayfa / Wordpress Temaları ve Eklentileri / Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet

Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet

Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet İsimli makalemizde google sıralamalarında sitenizi üst sıralara taşımanız için yapmanız gereken her şeyi anlatmaya çalışacağız. Sitemiz Mobil Sohbet Sitesi olsada güncel haber ve teknoloji haberleri gibi bir çok konuda sizlere yardımcı olmakta ve paylaşım yapmaktadır. Her hangi bir kar amacı gütmeden sizlere paylaşım yapılır ve sizlerin aradığınız her hangi bir şeyi sitemizden temin ederken tamamen güvenebilmeniz için tüm çalışmalar denetimler yapılır. Şimdi ki konumuza dönecek olursak sizlere kendi sitenizi google sıralamalarında üst sıralara taşımanız için yapmanız gereken bazı detaylar vardır.

Öncelikle sitenize hergün en az bir tane olacak şekilde taze konular açmalısınız. Bu konuların yazımları ve resimleri tamamen doğal olmalı biz buna özgün makale diyoruz. Açtığımız konuların başka bir siteden alıntı olmamasına özen göstermeliyiz. Resimlerinde öyle başka sitelerde daha önce kullanılmış resimler olmamasına özen göstermeliyiz ki google bizlerin açtığı konunun çalıntı ve kopya olmadığına kanaat getirsin. Şöyle de diyebilirsiniz.. Ben açtığım konuya konu ile alakalı resmi nasıl bulabilirim ? Açıklayalım illaki resim olması diye bir istek yok. Resim formatında açtığınız konu ile alakalı bir yazı da olabilir. Yada kendiniz çektiğiniz bir resmi konu ile bağdaştırabilirsiniz. Mesela Mobil Sohbet adı altında bir makale yazdık buna illaki sohbet için bir resim değil mobil girişi ima eden bir resimde koyabiliriz. Herhangi bir mobil resmi telefon,android resmide koyabiliriz.

Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet
Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet

Sitemizde açtığımız konuların içinde başka bir konunuza mutlaka link gösterin yazı renklendirme vs. araçları içinde yazıya yada resime link verme sekmesi bulunur oradan mutlaka en az 1 adet site içi link vermeliyiz. Konu içinde google botlarının yazımızı kolay bir şekilde indexlemesi için <em>yazımız</em> gibi kodlar kullanmalıyız. Kalın italik ve renkli abartıya kaçmadan bu uygulamaları düzenli bir şekilde yapmalıyız. Ayrıca konumuza mutlaka resim ekleyelim. Eklediğimiz resimler 1’den fazla olabilir.

Bu resimlerin alt etiketleri bulunmalı. Alt etiketleri dediğimiz şeyler ise google sitemizdeki resimleri indexlerken alt etiketlerine bakar. Alt etiketleri konu ile alakalı hatta konu başlığı ile aynı olursa bizim yararımıza olacaktır. Konumuz dini sohbet başlığı ile açıldıysa eğer makalemizin resimleri de dini sohbet ismini taşımalıdır. Konumuza mutlaka meta açıklaması eklemeli ve konu başlığımızı da meta açıklamamızda bulundurmalıyız. Bilinen birşey olsa gerek bu ama genede söyleyelim en az 3oo kelimeli olmalıdır konumuz yani makalemiz. Sitemiz mutlaka mobil giriş yapanlar için temanız uyumlu olmalıdır. Yani android kullanarak siteniz giriş yapanlar zorluk çekmemelidir. Google çok önem verir buna ve önemli yaptırımlar uygular. Mobil uyumlu wordpress temaları bulamıyorsanız eğer mobil uyumlu seo optimizasyonu olan bir tema önerebiliriz size. >> Mobil uyumlu tema << Buradan erişebilirsiniz.

Seo Makale Nasıl Yazılır | Mobil Sohbet Farkı ile Anlatım !

Takıldığınız yer olduğunda konu altından sorabilir yardım talep edebilirsiniz. Seve seve yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. İlerleyen konularımızda sizlere makale dışındaki seo için yapmanız gerekenleri anlatmaya çalışacağız. Sitenize para dökmeden kendi emekleriniz ile üst sıralamalar da yerinizi almanız için gereken herşeyi yapmaya hazırız. TRSohbet Şimdiden sizlere kolaylıklar diler.

Hakkında Mobil TR Sohbet

Check Also

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet Makalemizde google sıralamalarında üst sıralara çıkmak için yaptığınız seo …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir