TRSohbet
Dikkat !!
Anasayfa / Teknoloji / İnternetten Para Kazanmak ve Yollari

İnternetten Para Kazanmak ve Yollari

İnternetten Para Kazanmak ve Yollari makalemizde sizlere gerçek anlamda internetten nasıl para kazanılır ve bu mümkünmüdür detaylı anlatımını yapmaya çalışacağız. Öncelikle evet akıllara gelen ilk soru internetten nasıl para kazanılır. İnternetten para kazanma forum konuları gibi bir çok başlığı ele alalım. İnternetten para kazanmanın bir çok yolu vardır aslında bu yolların her biri zaman ve sabır gerektiren, aynı zamanda birazda piyasayı takip etmenizi gerektirecek yollardan geçer. Mesela bir web sitesi satın alırsınız ama nasıl bir web sitesi ?

Şöyle anlatalım mesela örnek verecek olursak. Günümüzde Mobil Sohbet kullanıcıları artmaktadır. Sizlerde mobil sohbet üzerine bir site aldınız. Örnek Mobil Sohbet ; Sitemizi özgün içerikler ve resimlerle donattınız. Her gün güncel makaleler yayınladınız sitenize girişler olmaya başladı. Yani kullanıcılar sitenizi arama motorlarında mobil sohbet olarak arattırıp buldular ve giriş yaptılar. Buda demek oluyor ki sitenize giriş olmaya başladığı için google sıralamasında yükselme elde ettiniz. ve siteniz değerlenmeye başladı. Değerlenen sitenizden hem reklam geliri elde edebilirsiniz hemde sitenizi cüzi miktarda satıp para kazanabilirsiniz. Bu İnternetten Para Kazanmak ve Yollari konumuzda birinci başlığımız olsun.

İnternetten Para Kazanmak ve Yollari
İnternetten Para Kazanmak ve Yollari

Bir diğerine geçelim. Önceki başlığımızdan da anlayacağınız gibi biraz sabır ve uğraş gerektiren bir iş. Ama siz ben site açamam masraf edemem ve bu işlerden hiç anlamam diyorsanız diğer başlığımıza göz atınız. Diğer başlığımız ise herhangi bir web sitesine makaleci yazar olmaktır. Site başkasının olur siteyi başkası açmış olur, sizde açılan siteye kelime bazlı makale yazarsınız. En küçük olan makale 3oo kelimeden başlar ve makale başına 3 ila 6 lira arasında para talep edersiniz. Yazdığınız makale özgün içerikli yani alıntı olmayan tamamen sizin hayal gücünüze bağlı bir şekilde yazılırsa çok iyi olacaktır. Google bu özgün makaleyi diğer makaleler den hemen ayırt edecek ve sitenin yararına olacaktır. Buda sizin makalenizin değerini arttıracaktır.

İnternetten Para Kazanmak ve Yollari 3. Örneklendirme

Şöyle de örneklendirebiliriz. Bir haber sitesinde güncel haber eklenecektir ve bunun için sadece konu eklemek için makaleler halinde resimleriyle birlikte haber eklenecek ve eklenen haberlerin tıklanma sayısına göre siteden para kazanacaksınız. Bunun adına editörlük diyorlar. Aslında dışarıdan bakıldığında bu işi hiç yapmamış olsanız size çok zor görünecektir. Fakat öyle değil zaten google aracılığıyla hem resimli hem  video anlatım şeklinde nasıl makale yayınlanır ? makale nasıl yazılır ? anlatımları  vardır. Sizlerde google dan faydalanıp öğrenebilirsiniz. Öğrendikleriniz ile evinizde oturduğunuz yerde internetten para kazanabilirsiniz. İnternetten Para Kazanmak ve Yollari makalemizden örneklendirmeleri bukadar tutalım. Sormak istediğiniz soruları yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. En kısa zamanda cevaplanacaktır. Ayrıca web editör olmak istiyor ve ücret karşılığında makale yazmak istiyorsanız iletişim adresimizden mail atabilirsiniz.

Hakkında Mobil TR Sohbet

Check Also

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet

Yoast Seo Hatalari ve Cozumleri TRSohbet Makalemizde google sıralamalarında üst sıralara çıkmak için yaptığınız seo …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir